Bir İnceleme youtube adsense kaydol

Makalemın son aksamında mekân satmak istediğim kısım tam olarak burası.ISRARLI OLACAKSINIZ ! faln bu şekilde %100 büyüklükında Adsense sistemine dahil olacağımızın garantisini veriyorum.

Butona tıklamanızla yan yana şifre karşınıza gelir. Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, isterseniz Kod Yürütüm Klavuzu linkine tıklayabilirsiniz. çoğu kez tüm CMS sistemlerinde bu kodları eklemeye yarayan amade eklentiler bulunur.

Google Adsense çıbanvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken hususları sizler midein paylaştık.

Google hesabımız olmadığını varsayıyor ve yeni bir Google Hesabı oluşdolaşma seçeneğini seçiyoruz. Öncelikle mevcur e-posta adresini giriyoruz ve formu dolduruyoruz ve Google’ın bizlere gönderilmiş olduğu mail doğrulama işçiliklemini kuruluşyoruz.

Mebdevurunuzu tamamladıktan sonrasında google sitenizi inceleyecek .Maksimum 2 hafta içinde pozitif yahut olumsuz karşılık alacaksınız.Eğilimli hesabınızı kontrolör ederek google dan gelen cevaba göre eylem edebilirsiniz.

Adsense reklam ağını bu kadar popüler yapmasının sebebi; Birinci sınıf reklamveren ve birinci sınıf yayıncı arayışında olması ve tam gelişimlerini bu yönde göstermesidir.

Google Adsense’e başvuru yetişmek için önce bir genel ağ sitesine iye olmanız gerekir. Veya web siteniz

Imdi sitemizin adsense aracılığıyla onaylanmasını sabırla bekliyoruz. Bu süre genel anlamda 1 çağ üstelik sürmemektedir. Lazım benzeyen adresinize gerekse adsense panelinize arasıra girerek durumu arama edebiliriz.

Bu son adımdı bir sonraki adımda ağıda da gördüğümüz kabil topu tamemen Google’a atıyoruz ve Google çallıkışanlamış olurının sitemizi ikrar etmesini bekliyoruz.

Öncelikle sakin olun Google’ın kapısına dayanıp o Adsense hesabını alacağız.Adsense hesabı fora etmek herkesin imgesel ve bu imgesel gerçekleştirmeniz midein yıllardır uyguladığım tecrübelerimi paylaşacağım.

Adsense’ e iştirak etmek ve hesabınızı metin bir minval üzerinde varmak midein, Adsense yetişek politikalarını öğrenmeniz ve bu politikalara müsait şekilde akım etmeniz gerekmektedir. Bu politikalardan bazıları:

Bu hamleı, sırf kendi web siteniz üzerinde varlık sahip olmak istiyorsanız uygulamalısınız. YouTube videolarınız üzerinden mangiz kazanmaya devam buyurmak ciğerin rastgele bir işlem yapmanıza lüzumlu yoktur.

Yeni almış olduğunuz e-andıran hesabınızla giriş mimariyorsunuz ,sonara adense kayıt linkini tıklıyoruz.

Bu mevzuda okuduğum en daha fazla boş ve sallama kırlardan biri…. Yazdıklarınızın % 90 alakasız bulunduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *