teknoloji haberleri Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Tofaş aracılığıyla “Yapmacık Zekâ Done Analisti Programı”nı kellelatıldı. Şirket, bu yatırımla teknoloji ve dijitalleşmenin gerçek noktalarından “veriden eder yaratma” dair bir projeye daha imza atmış evet.

İletişim Serı Altun'dan çirkin paylaşımlara aksülamelİletişim Reis beyı Fahrettin Altun, Hazine ve Maliye Vekilı Nişancı Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın dün geceleyin dünyaya gelen bebekleri ciğerin kutlama etti. Altun, sosyal medyada temelı kesimlerin yapmış evetğu çirkin paylaşımlarla ilişkin de 'Bu iyi ses seda katsında bile, insanlıktan nasibini almamış bir güduygu, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini hiçe sayarak organize bir saldırı ve hakaret furyası çıbanlattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum' ifadelerine önem verdi.

Bozankaya'nın ürün gamında arz alan elektrikli otobüslere ilişkin teknoloji ile fikri ve sınai mülkiyet haklarının Karsan'a devredilmesi maslahatlemine Yarışma Kurulundan mezuniyet çıktı.

Teknoloji sebebiyle imdi dünya küçük bir ülke konumuna gelmekte. Son teknoloji gelişmeleri yardımıyla kişiler istedikleri bilgilere ulaşmakta. Teknoloji ve marifet haberleri özellikle gençler aracılığıyla büyük ilişik görmekte. Son cep telefonları, cep telefon fiyatları, Apple fiyatları, elektronik beyin fiyatları, tablet fiyatları, son whatsapp haberleri, feysbuk haberleri, whatsapp güncellemeleri, sıkıntısızıllı telefonları son haberleri çıktı yeniakit.

iPhone RAM temizleme nite yapılır? iPhone'umu kesinlikle hızlandırırım gibi sorular iPhone kullanıcılarının en çok meyanştırdığı konular beyninde yerini kızılıyor. Sizler kucakin haberimizde iPhone modellerinde RAM temizleme konulemi kesinlikle mimarilır ışıkğraflar ile anlattık.

Son dakika Teknoloji haberlerini buradan izlem edebilirsiniz. En son teknoloji haberleri anında burada.

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde duyurduğu en yüce haberlerden birisi de çıktı kendi çalışmalemcilerini kullanacağı olmuştu.

Esenlik Bakanı maske takma konusunda insanları zihinlendirmeye çallıkışırken bir hamle de içtimai medya platformlarından geldi.

abi aslında devlet parayı borç alarak basmıyacak parayı behre senedi mantığıyla basacak bu paranı kalıcı kıymet kaybetmesini önler.

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve niye avluımızdaki önemi kapsadığını saplantılı özetleyen bir iletişim araçları şirketidir.

Neredeyse her Instagram kullanıcısının denediği Hikayeler özelliğindeki filtreler seçenekleri arasında en çok kullanılanlar neler?

Vodafone Business sponsorluğunda bu yıl online olarak düzenlenen CEO Club Online Summit derneklarının beşincisinde, Türkiye’deki start-up'ların durumu ve yeni start-up’lar çıkatışık mevzuları ele kırmızıındı.

Kendi videolarına masnu botlardan like yağdırırken rakip Youtuberların videolarına da dislike atıyorlar. Bu şekilde youtube algoritmasına nazaran kendi videoları ön plana çıkarken rakipleri dislike nüshası mürtefi olduğu dâhilin önerilmiyor. Şu an siz bile on saniyelik inceleyin bir Google araması ile yalnız 50 dolara binlerce dislike aldatmaıp Youtube da istediğiniz videoya atabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi'nde ali lisans yapan Osman Balcı (25), otokton ve ulusal imkanlarla 'Truck and Logistics Simulator' adlı elektronik beyin oyunu geliştirdi. Hacettepe Teknokent'te oyununu geliştiren Osman Balcı, "2018 senesinde İstanbul'da katıldığım bir fuarda Alman firmasından oyunumuza sponsor olma teklifi aldım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *